/Files/images/222/1.jpg

Є на планеті чудове місце – рідна школа.

Школа - це не тільки стіни. Насамперед, це –дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь…

І кожного ранку, мов крихітні гомінливі струмочки, зливаючись у єдиний бурхливий потік, прямують сюди діти. І так багато років… Обличчя… Обличчя… Але ти, школо, пам’ятаєш усіх. Скуйовджених і охайних. Бешкетників і сором’язливих. Веселих і сумних.

Школа - це педагоги! Ті, хто щодня переступають поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного. І ті, кого вже, на жаль, немає сьогодні серед нас, але вони завжди живуть у пам’яті учнів, колег. І вчителі-пенсіонери, для яких найвища нагорода вжитті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки на традиційному вечорі зустрічі шкільних друзів, де впізнають їх, незважаючи на сивину, за блиском завжди молодих очей.

Наша школа має не тільки багате минуле, творче сучасне, а й широкі перспективи розвитку у майбутньому.

Наша школа – початок всього найкращого в житті.

/Files/images/222/2.jpg/Files/images/222/3.jpg