/Files/images/svyato__knigi/biblio/библио2.jpg

Будемо знайомі:

/Files/images/svyato__knigi/biblio/фото_1.jpg

Вітаємо вас на сайті нашої шкільної бібліотеки.

Я - завідуюча бібліотекою –

Шайдт Наталія Володимирівна, працюю у бібліотеці з 2011 року.

/Files/images/svyato__knigi/biblio/фото_2.JPG

Наша бібліотека, як і школа, відкрита 1 вересня 1954 року. З того часу її користувачами були більше чотирьох з половиною тисяч читачів.

У бібліотечному фонді нараховується понад 24 тисяч книг. Всі вони чекають на свого читача у, так би мовити, «залах очикування» - книгосховищах, та на полицях затишної та просторої читальної зали.

Користувачами бібліотеки є не тільки учні, а й всі педагоги нашої школи і навіть деякі батьки наших учнів. В бібліотеці вони можуть отримати консультацію щодо пошуку та вибору джерел інформації.

У пошуку інформації читачам допомагають алфавітний та систематичний каталоги, 7 тематичних картотек. Впроваджено електронний облік підручників.

/Files/images/svyato__knigi/biblio/фото_3.JPG

В нашій бібліотеці можна:

· взяти цікаву книгу

· розповісти про книгу, яка сподобалась

· взяти участь у конкурсах та заходах, які проводить бібліотека

· підготувати доклад, повідомлення або презентацію

· взяти участь у створенні веб-сторінки бібліотеки та медіатеки

· почитати журнали та енциклопедії

· просто зробити уроки

На сторінках нашого сайту ви можете довідатись про свята та будні бібліотеки, познайомитись з книжковими виставками та новими надходженнями, почитати дитячі журнали, дізнатися пропам'ятні дати та ювілеї письменників, про бібліотечні акції та конкурси. Заглянте на сторінку свята та будні бібліотеки і можливо ви впізнаєте себе на фото або відео. До ваших послуг сторінка віртуальна довідка, медіа тека та сторінка, де можна скачати підручники. Для вас, шановні батьки, на нашому сайті теж є багато корисних порад та цікавих пропозицій.

Всі новини про нашу роботу дізнавайтеся першими ось тут:

Анонс

Наша шкільна бібліотека - це зона психологічного комфорту, де немає напруги, оцінок, журналу. Тут часто відбуваються виставки дитячої творчості (малюнків, рефератів, презентацій, літературної творчості читачів)

Багато цікавого та корисного ми відкриваємо для себе, опинившись у світі книги. І мені хочеться побажати вам йти поряд з книгами, перечитувати їх, замислюватися про себе, поступки інших, і тоді, я думаю, ваше життя буде кращим, багатшим, цікавішим.

Чекаю на вас у шкільній бібліотеці!

Бібліотека працює для вас з 8.00 до 16.00
Перерва - з 13.00 до 13.30
Вихідні - субота, неділя
Останній день місяця - санітарний день.