школа22

ХХІ століття – це століття освіти й духовності, пріоритетності знань і швидких змін. Відтак, навчання набуває нових ознак: потрібно вчити вчитися.

Участь в олімпіадах – це щоденна робота на уроках і після уроків, в школі ідома, з досвідченими вчителями і самостійно.

І шана вам, юні обдарування, що ступили на цей тернистий шлях за покликанням душі, за внутрішнім бажанням зробити більше, ніж того вимагає шкільна програма.

Піднятися на вершину слави допомогли здібним учням як особистісні якості: наполегливість, жага знань, уміння сконцентруватись, так і постійна допомога та підтримка справжніх фахівців своєї справи, талановитих вчителів.

школа 22

Начитані, ерудовані, наполегливі, наші учні не тільки вчаться на відмінно, а й беруть активну участь у житті школи, міста.Бажаємо вам, юні обдарування, постійно підвищувати рейтинг рідної школи та міста і надалі здобувати перемогу в інтелектуальних конкурсах.

Підсумки учнівських олімпіад дивиться нижче.