Міжрегіональний фестиваль ораторського мистецтва

«Заговори, щоб я тебе побачив»

Я- ЩАСЛИВА ДИТИНА

Тимченко Анастасія

учениця 3 А класу

Запорізька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 22 Запорізької міської ради Запорізької області

( консультант: Веретюк М.С)

Що таке щастя?! Щастя – це талант цінувати те, що у тебе є, а не те, чого немає. У кожної людини своє щастя. Для матері це здоров’я її дітей, для публічної людини – визнання та популярність, для закоханого – посмішка милої, а для когось іншого – просто можливість ходити та дихати. Але заздрити чужому щастю марна справа, бо від цього сам щасливішим не стаєш анітрохи, тільки зіпсуєш собі настрій.

Багато хто думає, що щастя, це піднесений стан, якісь незвичайні емоції та враження. Тому шукають щастя в гострих відчуттях та дорогих речах. Спочатку наступає відчуття величезної радості від якось нової речі... але згодом вона набридає...

Є речі, які залежать лише від нас, те, що завжди робитиме нас щасливими. Це гармонія в душі, щирі стосунки з близькими, улюблена справа. Нас завжди радуватиме краса природи та гарне самопочуття. Головне, навчитися цінувати такі прості речі.

Чи щаслива я дитина?! Так! У мене є любляча родина, є найкращі мама й тато, які завжди зі мною і підтримують мене; Окрім навчання у школі я займаюся улюбленою справою - моделінгом та акторською майстерністю. Для мене це велике щастя витупати на сцені та відкривати щось нове;

Я народилась в найкращій країні - Україні! Подорожуючи нею я можу насолоджуватися красою Карпатських гір, степами, Азовським та Чорним морями. І це далеко не все, що має моя прекрасна країна.

Я щаслива, коли близькі люди поруч, коли цікаві заняття, коли нові враження і дуже хочу, щоб кожний в цьому світі був щасливим!