школа22

Для кожного з нас школа - це другий дім. Саме тут навчають нас письму, читанню, логічному мисленню, виховують нас бути добрими, чесними, чуйними, прищеплюють правила спілкування, дружби.

Школа - наша опора, вона дарує тепло і радість. Щоранку ми поспішаємо у свій просторий клас, де теплою посмішкою зустрічають нас вчителі.

Школа - це головна сторінка в нашому житті. Вона формує характер, вчить нас правильно ставитись до навколишнього світу. Саме в школі ми знаходимо справжніх друзів на все життя.

Школа - це те місце, де ми переживаємо перші радості перемог і намагаємося приховувати гіркі сльози поразок. У ній ми вчимося долати труднощі та не зупинятися на досягнутому. У школі проходить безліч заходів - інтелектуальних, спортивних та розважальних. Саме такі заходи роблять нас дружнішими, згуртованішими.

Шкільний дім - це ті стіни, які оберігають нас у люті морози й холод від негоди, дають прохолоду і захист у літню спеку, затишок для душі, можливість побути наодинці самим із собою і відчути плече підтримки усієї шкільної родини.

Знайомтеся з нашою шкільною родиною: