2021- 2022 навчальний рік

Всеукраїнська мережева бібліотечна акція

«Читаємо казки В. О. Сухомлинського»

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.


У хороводі осіннього листя закружляв жовтень 2018 року, а разом з ним, назустріч 100 річчю з дня народження В.О.Сухомлинського, і Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Серце віддаю дітям».

Різноманітні заходи, які проходили протягом місяця, охопили всю нашу шкільну родину.

Була відкрита «Студія творчості» («Улюблений літературний герой моїми очами), проведені майстер-класи креативних ідей…

/Files/images/1_veresnya17/osnny_bal/bbloteka/osen/фото_1.jpg/Files/images/1_veresnya17/osnny_bal/bbloteka/osen/фото_2.jpg/Files/images/1_veresnya17/osnny_bal/bbloteka/osen/фото_3.jpg/Files/images/1_veresnya17/osnny_bal/bbloteka/osen/фото_4.jpg/Files/images/1_veresnya17/osnny_bal/bbloteka/osen/фото_4а.jpg/Files/images/1_veresnya17/osnny_bal/bbloteka/osen/фото_4б.jpg

Учні початкової школи навчалися творчо читати «Читаємо, малюємо, граємо»…

/Files/images/1_veresnya17/osnny_bal/bbloteka/osen/фото_5.jpg/Files/images/1_veresnya17/osnny_bal/bbloteka/osen/фото_6.jpg/Files/images/1_veresnya17/osnny_bal/bbloteka/osen/фото_7.jpg/Files/images/1_veresnya17/osnny_bal/bbloteka/osen/фото_8.jpg/Files/images/1_veresnya17/osnny_bal/bbloteka/osen/фото_9.jpg/Files/images/1_veresnya17/osnny_bal/bbloteka/osen/фото_10.jpg

… А також були учасниками цікавих мандрів: у «Казковий світ Василя Сухомлинського»; «Стежками рідного краю», у літературну вітальню «Казка відкриває двері» та «По дорогам країни Журналії». До цієї незвичайної країни нас люб’язно запросили наші друзі, співробітники дитячої бібліотеки №5...

/Files/images/1_veresnya17/osnny_bal/bbloteka/osen/фото_11.jpg/Files/images/1_veresnya17/osnny_bal/bbloteka/osen/фото_12.jpg/Files/images/1_veresnya17/osnny_bal/bbloteka/osen/фото_13.jpg/Files/images/1_veresnya17/osnny_bal/bbloteka/osen/фото_14.jpg

Учні школи разом з батьками, бабусями та дідусями створили неймовірну галерею витворів мистецтва: «Моє хобі»; «Місто майстрів» «Мозаїка творчих ідей»…

/Files/images/1_veresnya17/osnny_bal/bbloteka/osen/фото_15.jpg/Files/images/1_veresnya17/osnny_bal/bbloteka/osen/фото_16.jpg/Files/images/1_veresnya17/osnny_bal/bbloteka/osen/фото_17.jpg /Files/images/1_veresnya17/osnny_bal/bbloteka/osen/фото_21.jpg

Актив бібліотеки на час проведення місячника організував постійно діючи виставки-огляди…

/Files/images/1_veresnya17/osnny_bal/bbloteka/osen/фото_22.jpg/Files/images/1_veresnya17/osnny_bal/bbloteka/osen/фото_23.jpg/Files/images/1_veresnya17/osnny_bal/bbloteka/osen/фото_24.jpg/Files/images/1_veresnya17/osnny_bal/bbloteka/osen/фото_25.jpg/Files/images/1_veresnya17/osnny_bal/bbloteka/osen/фото_26.jpg

Учні 9-11 класів стали учасниками літературного вернісажу «Фарбує осінь пензлем золотим» (конкурсу юних поетів, письменників, журналістів) та конкурсу видео-поезії «Я у світі». Своїми творами вразили учениці 10 класу Олеся Шакун та Карина Дегіна…

/Files/images/1_veresnya17/osnny_bal/bbloteka/osen/фото_27.jpg

Ось в такому хороводі заходів кружляла весь жовтень наша шкільна родина.

Дякуємо всім за участь!!!


Протягом жовтня 2016 року наша бібліотека провела ряд цікавих заходів у рамках ІІІ Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходив під гаслом «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів».

План заходів місячника охоплював всі категорії учнів школи.

Для молодших школярів була проведена літературна гра-вікторина «Сторінками найулюбленіших книг». Готуючись до вікторини, учні 1-4 класів намалювали ілюстрації до своїх улюблених книжок, які стали їм в нагоді і на фестивалі читацьких історій «Як я зустрів улюблену книгу».

/Files/images/8,1.jpg

А учні 5-8 класів взяли участь у літературному конкурсі «Моя історія про книгу й читання. Переможцями конкурсу стали учениці 7-а класу Югіна Е. та Назаренко Д.

/Files/images/8,2.jpg/Files/images/8,3.jpg

У рамках місячника був проведений тиждень сучасної книги, який розпочався з віртуальної подорожі «На хвилинку зупинись, на новинку подивись» (для учнів 5-7 класів).

З учнями 9-11 класів завідуюча бібліотекою організувала час спілкування «Книжковий Клондайк», де у формі диспуту учасники вели розмову про те, які книги сьогодні потрібні молоді.

Також були проведені інформаційна година «У світі цікавого» для учнів 6 класу та виховна година для молодших школярів «Твоя книга – твоє обличчя».

/Files/images/8,4.jpg/Files/images/8,5.jpg

Завершився тиждень незабутніми зустрічами з письменниками рідного краю, які допомогли організувати и провести співробітники дитячої бібліотеки № 5.

Дитяча письменниця Неллі Слобожан ознайомила учнів початкової школи зі своїми чарівними казками, де головними героями були звичайні діти, тварини та речі.

/Files/images/8,6.jpg


/Files/images/8,7.jpg


/Files/images/8,8.jpg

З захопленням учні 7-9 класів слухали чарівні, співучі вірші на зустрічі з Запорізьким поетом Володимиром Красільніковим.

/Files/images/8,9.jpg/Files/images/8,10.jpg

Підсумком цих зустрічей стало взаємне бажання гостей і учнів школи організувати і провести спільні заходи: вечір поезії «Признаюсь тебе в любви, мой город» та літературні посиденьки «Сказочный сундучок».

Протягом місяця учні школи мали можливість прийняти участь у фото-конкурсі «Діти і книги», призерами якого стали учениці: 5 класу - Близнюк Дар’я, 6 класу – Бумбу Єва та 7-а класу – Бочарова Уляна.

/Files/images/8,12.jpg

/Files/images/8,13.jpg

/Files/images/8,14.jpg

А також насолодитися виставками книг:

- вернісаж поезії «Чарує осінь неповторною красою»

/Files/images/8,15.jpg

- історичний нарис «Козацька доба»

/Files/images/8,16.jpg

- скарбниця «Родинні книжкові реліквії».

/Files/images/8,17.jpg

/Files/images/8,18.jpg

На третьому тижні місяця учнів школи очікували традиційні зустрічі у літературно-музичній вітальні, які були присвячені 160-річчю з дня народження І.Я. Франка. Учні 5 класу, разом з бібліотекарем та класним керівником вивчили ролі, підготували костюми та інсценували казку «Фарбований лис», запросивши гостей – учнів 4-6 класів.

/Files/images/8,19.jpg /Files/images/8,20.jpg

/Files/images/8,21.jpg

/Files/images/8,22.jpg

А дев’ятикласники, разом зі своїм класним керівником і вчителем української літератури, відкрили для глядачів особисті сторінки життя Великого Каменяра у літературно-музичному вечорі «Тричі мені являлася любов». Учні перевтілювалися у героїв драми «Украдене щастя», коханих жінок і самого Майстра. Гостями вітальні були учні 7-11 класів.

/Files/images/8,23.jpg

/Files/images/8,24.jpg

/Files/images/8,25.jpg

/Files/images/8,26.jpg

Читацький актив, разом з класними постами бережливості провели рейд перевірки підручників, під час якого були виявлені учні, які недбайливо ставляться до підручників. З ними були проведені відповідні бесіди. А підсумки рейду були висвітлені на стенді «Живи, КНИГО!»

/Files/images/8,27.jpg

/Files/images/8,28.jpg

Завідуюча бібліотекою запросила всіх бажаючих на майстер-клас до «Книжкової лікарні»

/Files/images/8,29.jpg

/Files/images/8,30.jpg

Завершився місячник «Днем благодійності». Учням та їх батькам було запропоновано прийняти участь у акції «Подаруй бібліотеці книгу».

/Files/images/8,31.jpg

Підводячи підсумки проведення ІІІ Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у школі хотілося б зазначити, що у організації та проведенні заходів брали активну участь як учні та батьки, так і вчителі школи.

Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 1303

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.