/Files/images/правила поведения.jpg

Правила складені у відповідності до чинного законодавства, зокрема Конституції України, Цивільного та Кримінального кодексів України, Закону України «Про захист суспільної моралі»

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА:

1.1.Учні приходять у школу за 15 хвилин до початку занять за розкладом.

1.2.Учні школи вітаються з персоналом, вчителями та іншими дорослими.

1.3.Приходити до школи необхідно в чистому, випрасуваному одязі ділового стилю та чистому взутті, з охайною зачіскою. Відвідування навчальних занять, бібліотеки, їдальні школи у верхньому одязі не дозволяється.

1.4.Черговий адміністратор або педагог-організатор у разі порушення вимог пропонують привести себе в належний вигляд. Зауваження фіксують у журналі щоденного контролю та у щоденнику учня. Неохайний учень отримує попередження, про що його батьків інформує класний керівник.

1.5.У разі пропуску навчальних занять учню необхідно подати класному керівнику довідку від лікаря чи пояснювальну записку від батьків із зазначенням причини пропуску. (1,2 дні заява від батьків, 3 і більше –довідка від лікаря)

1.6.Учень, який став очевидцем (учасником) нещасного випадку, конфліктної чи надзвичайної ситуації, повинен негайно сповістити про це вчителя, класного керівника.

1.7.Учні 5-11-х класів чергують по школі відповідно до графіка, затвердженого директором школи.

1.8.Усі школярі зобов'язані берегти шкільне майно, зелені насадження на території школи, бережливо поводитися зі своїми речами та речами товаришів.

1.9.Учні школи зобов'язані дбайливо ставитися до роботи технічного персоналу школи, зберігати чистоту й порядок у туалетних кімнатах, коридорах, виконувати санітарно-гігієнічні правила.

1.10.У разі навмисного пошкодження шкільного майна батьки учня зобов'язані відшкодувати матеріальні збитки.

1.11.Користування мобільними телефонами під час проведення уроку суворо забороняється. Телефон повинен бути вимкнений або у беззвучному режимі.

1.12.Учням заборонено приносити до школи не потрібні для занять речі.

1.13.Суворо забороняється тютюнопаління в школі та на її території.

1.14.Суворо забороняється учням самостійно користуватися електроприладами в класних кімнатах (крім уроків обслуговуючої праці,при проведенні лабораторних та практичних робіт з фізики,хімії в присутності вчителя).

1.15.Учні організовано згідно графіку харчуються в шкільній їдальні в присутності класного керівника або вчителя,який його замінює.

/Files/images/урок.jpg

ПОВЕДІНКА УЧНІВ на УРОКАХ

2.1.Після дзвоника учень школи займає своє місце в класі, готує необхідні для уроку речі. Неприпустимим є очікування вчителя біля дверей, у коридорі.

2.2.Запізнення учнів на заняття фіксуються у журналі щоденного контролю та у щоденнику учня.

2.3.За кожним учнем класу на заняттях закріплюється постійне робоче місце. Учень має право пересідати на інше тільки з дозволу вчителя.

2.4.Під час уроку учневі необхідно дотримуватися дисципліни й порядку, не залишати після себе сміття, папір на столах, підлозі.

2.5.Не дозволяється виходити з кабінету під час занять без дозволу вчителя.

2.6.Після закінчення заняття учні встають після слів учителя «Урок закінчено». Виходити з класу слід спокійно, тільки з дозволу вчителя.

2.7.На уроці учень повинен мати необхідні підручники, зошити, щоденник (2-11-ті класи), навчальне приладдя, виконувати вимоги вчителя.

2.8.Підручники школяра мають бути акуратно обгорнуті. У них не можна загинати, виривати сторінки, робити підкреслення та ін. Псування, втрата підручника відшкодовується згідно з нормативними документами.

2.9.Зошити учні ведуть чисто, охайно, у відповідності з вимогами орфографічного режиму, підписи мають відповідати встановленим зразкам.

2.10.Кожен учень 2-11-го класу має щоденник, в якому охайно синьою пастою ведуться відповідні записи.

2.11.У разі порушення дисципліни учнем школи класний керівник інформує його батьків. Неодноразове порушення учнем дисципліни тягне за собою виклик до школи батьків та впровадження проти батьків відповідних дій, встановлених законодавством.

2.12.На уроки фізкультури учні з'являються у спортивній формі відповідно до сезону. Для переодягання у спортивному залі функціонують роздягальні.

2.13.Учням школи не дозволяється покидати самовільно школу до закінчення навчальних занять, це розглядається як порушення дисципліни.

2.14.У разі погіршення стану здоров'я, виникнення непередбачених обставин учень може залишити навчальний заклад лише з дозволу чергового адміністратора та відома класного керівника, у супроводі батьків (осіб, які їх замінюють) або за їх згодою.

2.15.Спілкування зі старшими, однолітками має бути виваженим, привітним і доброзичливим. Учень не повинен допускати принизливі й образливі вислови, вживати ненормовану лексику та ін.

2.16.Зі школи учні виходять спокійно, дотримуючись порядку.

2.17.Після закінчення занять та позаурочних заходів учні не мають права знаходитись у приміщенні школи без нагляду педагогічних працівників.

/Files/images/перемена.jpg

ПОВЕДІНКА УЧНІВ під час ПЕРЕРВ

3.1.Під час перерв учень зобов’язаний: навести лад на власному робочому місці, вийти з класу, якщо попросить учитель, дотримуватися вимог учителя.

3.2.Під час перерви учні (за необхідності) переходять з одного навчального кабінету в інший спокійно, без метушні й галасу.

3.3.Під час перерви учні можуть вільно переміщатися школою, крім тих місць, де їм заборонено перебувати у цілях безпеки (горище, підвал, кухня, фізична чи хімічна лабораторії).

3.4.Під час перерв учням забороняється штовхати один одного, кидатися предметами та застосовувати фізичну силу, створювати конфліктні ситуації, використовувати непристойні вирази і жести.

3.5.Особливо уважними треба бути учням під час руху сходами. При пересуванні слід триматися правого боку. Учням забороняється бігати сходами, штовхати одне одного.

3.6.Заборонено під час руху коридорами вживати їжу, напої, штовхатися, розмахувати руками, галасувати. Вживання їжі учнями дозволяється тільки у шкільній їдальні.

3.7. Під час перерв забороняється виходити зі школи без дозволу класного керівника чи чергового адміністратора.

3.8.Категорично забороняється самовільно відчиняти вікна, сидіти на підвіконнях.

3.9.Черговий клас допомагає черговому учителю слідкувати за дотриманням дисципліни під час перерв.

3.10. До дзвоника на наступний урок учень має підготувати все необхідне приладдя для організованого початку уроку (підручник, зошит, щоденник, ручки, олівці і таке інше).

ПОВЕДІНКА УЧНЯ ПОЗА ШКОЛОЮ

4.1.Учень школи зобов'язаний бути ввічливим, коректним і доброзичливим, проявляти витримку й розуміння у стосунках.

4.2.Бути уважним до дорослих, маленьких дітей і літніх людей.

4.3.Дотримуватися правил дорожнього руху та поведінки в громадському транспорті, громадських місцях.

4.4.Дбайливо ставитися до природи.

4.5.Забороняється вживання алкогольних напоїв.

4.6.Учень школи повинен дотримуватися мовного етикету, не дозволяти нецензурних висловлювань.

ВИМОГИ до зовнішнього вигляду:

Демократичний підхід до зовнішнього вигляду школяра передбачає відсутність форми єдиного зразка, що дозволяє учневі реалізувати свою індивідуальність і неповторність. Але учень школи повинен мати відповідний зовнішній вигляд.

5.1.Кожен учень зобов’язаний з’явитися до школи чистим і охайно одягненим. В одязі виключаються яскраві тони й орнаменти. Хлопці повинні бути одягнені у брюки темного кольору та сорочку, дівчата – у спідницю або класичні брюки та блузу (джинси не є шкільною формою).

5.2.Учні не повинні носити прикраси, які заважають їм і відволікають увагу на уроці.

5.3.На уроки фізкультури і заняття спортивних секцій учні приходять у спортивній формі.

5.4.На уроках трудового навчання учні повинні бути у спецодязі (халат – хлопці, косинка, фартух – дівчата).

5.5. На уроках Захисту Вітчизни форма одягу установлюється учнівська. На практичних заняттях форму одягу встановити спортивну, темного кольору, відповідно до сезону.

5.6.На суботники та інші трудові справи учні приходять у робочому одязі.


Дані правила внутрішнього розпорядку є обов'язковими для виконання усіма учнями школи

Кiлькiсть переглядiв: 1441

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.