2021 - 2022 навчальний рік

Різноманітно і пізнавально минули три тижні жовтня під гаслом «Граємо, мандруємо, пізнаємо!».

З учнями 1 класу ми піднімались сходинками «Дивосвіту рідного краю», а здобувачі освіти 2-4 класів взяли участь у пізнавальній грі-подорожі «Славетний Запорізький край».

Наші випускні класи здійснили відео-круїз «Запрошує місто «ZP» і разом створили віртуальну краєзнавчу фото-флеш-акцію «Чудовий край – чудової краси!» .

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.

Учні 8 класу провели чи малу роботу із створення краєзнавчого веб-експресу «Літературна хвиля мого краю». Також здобувачі освіти середньої ланки стали учасниками літературно-поетичної години «Краю мій оспіваний у віршах», відео-подорожі «Легенди степу», створили творчий калейдоскоп «Добрий ранок, рідне місто» та взяли участь у мережевій акції «Джерело народної мудрості».

Протягом тижнів працювала творча майстерня:

- Виставка-пошук «Колесо історії рідного краю»
- Історична панорама «Велетні духу Запорізької Січі»
- Виставка-вернісаж «Обереги моєї родини»

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.

Всім велика подяка за участь!
Ми знову довели, що наша шкільна родина
дружня, кмітлива і талановита!

2020 -2021 навчальний рік

«Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів» - під таким гаслом у жовтні місяці пройшов Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Наші учні, вчителі та батьки, як завжди були його активними учасниками. Низкою цікавих, креативних, творчих та пізнавальних заходів відзначились ці три тижні жовтня.

Плідну і кропітку роботу провели учні 7-11 класів, які взяли участь у створенні пазл - проекту «ЕКОагенти». Кожній окремій групі треба було визначитись і висвітлити еко - проблему і винайти шляхи її вирішення.

/Files/images/biblio/20-21/фото_1.jpg/Files/images/biblio/20-21/фото_2.jpg/Files/images/biblio/20-21/фото_3.jpg/Files/images/biblio/20-21/фото_4.jpg/Files/images/biblio/20-21/фото_5.jpg

Наші «Агенти» спрацювали на відмінно!

/Files/images/biblio/20-21/фото_6.jpg

Наче справжню типографію запустили учні 5-6 та 7б класів. Вони виготовляли еко - листівки «Планета в руках дітей» і оформили виставку-виклик до всього світу!

/Files/images/biblio/20-21/фото_7.jpg/Files/images/biblio/20-21/фото_8.jpg/Files/images/biblio/20-21/фото_9.jpg/Files/images/biblio/20-21/фото_10.jpg

Також учні школи провели літературне дослідження «Природа – муза видатних людей», стали учасниками гри-подорожі «Казка вчить, як з природою дружить», здійснили відео-подорож «Сторінками Червоної книги», передивились відеоролики «Земля вигукує SOS» та подискутували за круглим столом, своєю екотворчістю «Цікаві ідеї» пропонували друге життя непотрібним речам (пластику, дискам і т.д.)

/Files/images/biblio/20-21/фото_11.jpg/Files/images/biblio/20-21/фото_12_а.jpg/Files/images/biblio/20-21/фото_12_б.jpg

Оптимістичною і дуже чарівною крапкою місячника стала виставка-експозиція «Природа очима художника», на якій було представлено роботи юних художників нашої школи: Іванова М. (8кл.), Соколової М. (7-а кл.), Войтенко К. та Жуковської А. (6кл.)

/Files/images/biblio/20-21/фото_13.jpg/Files/images/biblio/20-21/фото_14.jpg/Files/images/biblio/20-21/фото_15.jpg/Files/images/biblio/20-21/фото_16.jpg

Та найбільшою і несподіваною прикрасою виставки стали 17 робіт починаючого художника учня 5-а класу Прокопенко Д.

/Files/images/biblio/20-21/фото_17.jpg

Такий прекрасний світ навколо нас! Бережімо його!!!

Дякуємо всім за участь!


Вітаємо на нашій сторінці!

Із задоволенням поділимося з вами позитивними емоціями, які, впевнені, отримали всі учасники заходів у рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.
Дотримуючись сучасних вимог до виховного процесу та крокуючі у ногу з часом, ми запропонували учням 5-11 класів взяти участь у флешмобах:
«Я прочитав – тобі раджу»
/Files/images/biblio/1/фото_1.jpg/Files/images/biblio/1/фото_2.jpg/Files/images/biblio/1/фото_3.jpg/Files/images/biblio/1/фото_4.jpg/Files/images/biblio/1/фото_5.jpg/Files/images/biblio/1/фото_7.jpg/Files/images/biblio/1/фото_8.jpg/Files/images/biblio/1/фото_9.jpg
та «Україна – це я!» (патріотична пісня)
/Files/images/biblio/1/фото_10.jpg/Files/images/biblio/1/фото_11.jpg/Files/images/biblio/1/фото_12.jpg/Files/images/biblio/1/фото_13.jpg
Для учнів початкової школи гном «Бібліоша» разом з активом бібліотеки розробили пам’ятку «Правила Бібліоші» та запросили на анонс-перерви «Подорож книжковими полицями».

/Files/images/biblio/1/фото_15.jpg /Files/images/biblio/1/фото_14.jpg

Для першокласників бібліотекар провела незвичайну екскурсію-мандрівку «В гостях у «Бібліоші»», а учні другого класу, завдяки відео-подорожі від Вченого Кота, опинилися у книзі, разом з маленькою чарівницею Катрусею. Бібліомандри по сторінкам улюблених книжок «Слідство ведуть …» здійснили школярі 3-4 класів.

/Files/images/biblio/1/фото_16.jpg/Files/images/biblio/1/фото_17.jpg/Files/images/biblio/1/фото_18.jpg

Учням 5-6 класів був запропонований Літературний колаж «У книжковому королівстві» (сторінками книжок-ювілярів) та проведений майстер – клас від «Книжкової лікарні»

/Files/images/biblio/1/фото_19.jpg/Files/images/biblio/1/фото_20.jpg/Files/images/biblio/1/фото_21.jpg

Протягом місяця у школі працювала студія творчості:

- конкурс презентацій «Скарби рідного краю»; (7-9кл.) (до дня міста);
- виставка - панорама «Край овіяний легендами» (до Дня Українського козацтва») та «Бережи, Україну!» (до Дня Захисника України)
- конкурс бук-трейлерів «Презентую книгу» (10-11 кл.);
- поляна творчих ідей: «Феєрія осені» (1-11кл.)
/Files/images/biblio/1/Фото_22.jpg/Files/images/biblio/1/фото_23.jpg/Files/images/biblio/1/фото_24.jpg

Ось такий цікавий, звичний і незвичайний був місячник у нашій школі.

Дякуємо всім за співпрацю та позитивні емоції!

/Files/images/biblio/1/фото_25.jpg


«Як на Книжкові іменини провели ми карнавал»…

/Files/images/svyato__knigi/svyato/фото_1.jpg/Files/images/svyato__knigi/svyato/фото_2.jpg

З 02 по 06 квітня 2017 року у школі проходили заходи у рамках

«Тижня дитячої та юнацької книги».

У гості до Книжкової Королеви були запрошені учні початкових класів. Королева разом з гномом Бібліошею провели першокласникам мандрівку до Книголенду, а з учнями третіх та четвертих класів здійснили віртуальну подорож до «Доброго чарівника із Данії».

/Files/images/svyato__knigi/svyato/фото_3.jpg/Files/images/svyato__knigi/svyato/фото_4.jpg

Учнями 10 класу були створені мобільні групи, які підготували інформхвилинку «Бібліофреш «Читайте і дивуйтесь»» для класів початкової та середньої ланки.

Учні сьомого класу відкрили всім нам «скарбничку дивовижних книжок» «Про все на світі».

/Files/images/svyato__knigi/svyato/фото_5.jpg

Учні восьмих і дев’ятих класів поділилися цікавою інформацією у випуску стіннівок «Книжки-призери 2017 року».

/Files/images/svyato__knigi/svyato/фото_6.jpg

А школярі 3-а класу ознайомили всіх з улюбленими книжками дитинства своїх матусь.

/Files/images/svyato__knigi/svyato/фото_7.jpg

Протягом тижня у школі працювала творча майстерня:

учні четвертого класу малювали ілюстрації до книг-ювілярів;

діти з шостого класу виготовляли «книжковий саквояж» з книжок - маляток;

учні другого класу створювали справжнісіньку «поляну казок».

/Files/images/svyato__knigi/svyato/фото_8.jpg/Files/images/svyato__knigi/svyato/фото_10.jpg/Files/images/svyato__knigi/svyato/фото_9.jpg/Files/images/svyato__knigi/svyato/фото_11.jpg

Завершився тиждень традиційним яскравим костюмованим карнавалом. Першокласники, перевтілившись у своїх улюблених літературних героїв, заходили у гості до класів, загадували загадки та нагадували всім школярам про чарівні книги дитинства.

/Files/images/svyato__knigi/svyato/фото_12.jpg/Files/images/svyato__knigi/svyato/фото_13.jpg

Дякуємо всім, хто зробив свято книги цікавим і насиченим!

Прощавай тиждень книги – хай живе КНИГА!!!

/Files/images/svyato__knigi/svyato/фото_14.jpg


місячник шкільних бібліотек

Вже четвертий рік поспіль у жовтні місяці всі школи країни беруть участь у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек. У цьому році він проходив під гаслом «Здоровий спосіб життя». Для учнів, батьків та вчителів нашої школи були підготовлені та проведені заходи різних напрямків та форм. Ми і малювали, і агітували, і квестили, і розважалися, і … Давайте згадаємо, як весело і цікаво пройшов цей місячник.

На відкриття його учні 1-4 класів зробили виставку малюнків «Абетка здоров’я». Далі естафету перехопили учні середньої ланки, які експонували виставку-експозицію «Аптека на грядці та галявинці». А учні 8-10 класів створили агітаційні плакати «Я обираю життя».

/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_1.jpg/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_2.jpg/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_3.jpg

Протягом першого тижня була проведена актуальна розмова «Шлях до здоров’я» для учнів 9 класу та інформаційно-ігрове заняття «Хочеш жити – не треба курити!» з учнями 7-8 класів. Школярі під час заходу виконували практичні та творчі завдання, які підготували їм бібліотекар та соціальний педагог.

/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_4.jpg/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_5.jpg/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_7.jpg

Другий тиждень був насичений цікавими заходами. Розпочався він інформаційно-агітаційною хвилинкою «Бережи здоров’я змолоду!», які підготували і провели на класних годинах активісти класів. На першокласників та дітей з ГПД очікував відео-урок «Будьте здорові!» …

/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_9.jpg
/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_8.jpg

… А учні 5-7 класів взяли участь у грі-квесті «Ми за здоровий спосіб життя!». На них очікували завдання на 6 станціях:

· «Зіркова» - учасникам команд треба було назвати відомих спортсменів України;

/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_10.jpg/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_11.jpg

· «Товариська» - плече товариша завжди допоможе;

/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_12.jpg/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_13.jpg

· «Естафетна» - яка з команд подувом довше протримає повітряну кульку над головою;

/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_14.jpg/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_15.jpg/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_16.jpg

· «Народна мудрість» - учасники команд складали із пазлів прислів’я та приказки про здоров’я та здоровий спосіб життя;

/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_17.jpg/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_18.jpg

· «Ритмічна» - «на зарядку шикуйсь!»

/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_19.jpg

· «Відгадай» - учасникам треба було відгадати максимальну кількість загадок по темі квесту.

/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_20.jpg

На кожній станції за виконане завдання команди отримували літеру. Пройшовши останню станцію, учасники повинні були скласти з отриманих літер слово…

/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_21.jpg/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_22.jpg

… і стати переможцем («чемпіоном») у грі, як це зробила команда учнів 5 класу.

/Files/images/победа.jpg

Закінчився другий тиждень місячника пізнавально-ігровою програмою «Айболіт поспішає на допомогу», яку для учнів 1-2 класів допомогли підготувати і провести представники активу бібліотеки. «Айболіт» разом з «Мавпочками» нагадали дітям головні правила здоров’я. Учні відгадували загадки, складали розрізані картки з видами спорту, надавали першу допомогу лялькам, сортували «Корисні та шкідливі продукти», робили зарядку та збирали «Набір чистоти». А на- прикінці програми «Айболіт» з «Мавпочками» пригостили всіх присутніх вітамінками.

/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_23.jpg/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_25.jpg/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_27.jpg/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_28.jpg/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_29.jpg

Виставка-презентація «Література як мікстура» відкрила наступний тиждень. Масу корисної інформації можна було знайти, зупинившись біля представлених книжок та брошур.

/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_30.jpg

Дуже цікаво пройшла театралізована пізнавально-розважальна гра «У гостях у «Вітамінки»» для учнів початкової школи, яку разом з бібліотекарем підготували і провели учні та класний керівник 4-а класу. Діти грали, танцювали, вирушали разом з «вітамінками» до країни «… овочей, фруктів та різних продуктів».

/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_32.jpg
/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_31.jpg
/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_33.jpg
/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_34.jpg/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_35.jpg

Після такої подорожі у країну вітамінів учні та класний керівник 3-а класу провели урок здоров’я, на якому розповіли історію хлопчика Мишка. Йому довелося зустрітися з дядьком «Грипом» та тіткою «Ангіною». Та якби не вчасне втручання дівчинки «Фізкультури», хлопчик почував би себе дуже кепсько.

/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_36.jpg /Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_37.jpg /Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_38.jpg /Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_39.jpg /Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_40.jpg /Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_41.jpg

Учні 9-10 класів взяли участь у грі-тренінгу «Шкідливі звички – міраж і дійсність».

/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_42.jpg /Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_43.jpg

Психолог школи разом з бібліотекарем запропонували командам класів створити свою «модель здоров’я».

/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_44.jpg /Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_45.jpg

Учні презентували свої роботи, …

/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_48.jpg /Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_49.jpg /Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_50.jpg

… а потім проецирували на свої «моделі» вплив шкідливих звичок. Дуже шкода було псувати таку красу, але це було відображення реальності.

/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_51.jpg /Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_52.jpg

Для відновлення «моделей» терміново треба було прокласти шлях до «здорового способу життя».

/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_53.jpg

Останній тиждень місячника був підсумковий. Учням 7 класу було запропоновано урок-гру «Що? Як? Навіщо?» за актуальною тематикою.

А восьмикласники взяли участь у бліц-грі «Що ти знаєш…?», яка проходила у чотири раунди: розставити у пріоритетній послідовності якості людини для відстоювання свого рішення; підтвердити або спростувати «міфи про наркоманію»; знайти антоніми до слів, пов’язані з проблемою наркоманії; тестовий раунд на тему гри.

/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_54.jpg /Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_55.jpg /Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_57.jpg

Фінальною крапкою заходів у рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек стала інтелектуальна гра «Наше здоров’я у наших руках», за перемогу в якій змагалися команди 8-10 класів.

/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_58.jpg

На учасників команд очікувало 4 конкурсних завдання: «словесна дуель капітанів» - продовжити вираз «здоровий спосіб життя це - …»; бліц-турнір на тему шкідливих звичок; літературна скринька – за цитатами з відомих літературних творів назвати автора твору, назву твору, героя, який мав шкідливі звички та які саме ; скласти пазли – з набору слів треба скласти прислів’я та приказки на тему «Здоровий спосіб життя».

/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_59.jpg /Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_60.jpg /Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_61.jpg /Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_62.jpg

Журі уважно стежило за роботою та відповідями учасників. За підсумками виконаних конкурсних завдань переможцями гри стала команда учнів 8-а класу.

/Files/images/vecher_vstrechi/mesyachnik_biblio/фото_63.jpg

Дякуємо всіх, хто брав участь у заходах,

допомагав у їх підготовці та проведенні.

Бажаємо всім здоров’я!


СВЯТО КНИГИ

З 03 по 07 квітня

у школі відбувалося свято книги. У межах Всесвітнього тижня дитячої та юнацької книги було проведено ряд цікавих, пізнавальних, ігрових та розважальних заходів, у яких брали участь учні, батьки, вчителі нашої школи, а також співробітники дитячої бібліотеки № 5.

/Files/images/svyato__knigi/фото_1.jpg /Files/images/svyato__knigi/фото_2.jpg /Files/images/svyato__knigi/фото_3.jpg

Учні першого класу відкривали тиждень костюмованим карнавалом літературних героїв.

/Files/images/svyato__knigi/фото_4.jpg

Учні 5-8 класів «Ювілейним зорепадом» висвітлили вернісаж ілюстрацій книг-ювілярів 2017 року.

/Files/images/svyato__knigi/фото_5.jpg

Наші друзі і колеги, співробітники дитячої бібліотеки № 5 разом з бібліотекарем школи, запросили учнів початкової ланки до подорожі у країну «Журналію». Діти з захопленням знайомилися з популярними українськими дитячими журналами.

/Files/images/svyato__knigi/фото_6.jpg /Files/images/svyato__knigi/фото_7.jpg

А на учнів 5 та 6 класів очікувала зустріч з топ-десяткою кращих книг для дітей сучасних українських авторів. Деякі учні навіть «перевтілювалися» у персонажів презентованих книжок.

/Files/images/svyato__knigi/фото_8.jpg /Files/images/svyato__knigi/фото_9.jpg

Протягом тижня при шкільній бібліотеці працював клуб «Проба пера». Наші юні поети , письменники та журналісти з 3, 6 та 8 класів фантазували, створювали та представляли на розсуд читачів свої літературні шедеври.

/Files/images/svyato__knigi/фото_10.jpg

Суцільну захопленість викликали роботи творчої майстерні «За горами, за лісами». Учні 2, 4, 5 та 6 класів створили справжнісіньку казкову галявину, яка знайшла своє продовження у виставці малюнків «Родом з казки». А діти 1-б класу привітали улюбленого Гнома Бібліошу зі святом книги, намалювавши його портрети.

/Files/images/svyato__knigi/фото_11.jpg /Files/images/svyato__knigi/фото_12.jpg

Класний керівник 2-а класу разом з дітьми та їх батьками провів майстер-клас з виготовлення книжкових закладок.

/Files/images/svyato__knigi/фото_13.jpg

А наступного дня разом з бібліотекарем школи вони запросили учнів та батьків початкової ланки на літературне свято, присвячене до ювілейної дати з дня народження К.І. Чуковського.

/Files/images/svyato__knigi/фото_14.jpg /Files/images/svyato__knigi/фото_15.jpg /Files/images/svyato__knigi/фото_16.jpg /Files/images/svyato__knigi/фото_17.jpg /Files/images/svyato__knigi/фото_18.jpg /Files/images/svyato__knigi/фото_19.jpg

Для учнів школи бібліотекарем були проведені різноманітні бібліотечні уроки: гра-подорож «Казки гуляють світом» , гра-вікторина «В країні Читалії», креатив-час «Поезія та проза дорослого життя», літературний час «Чаклунство улюблених книжок» та перегляд віртуальної виставки «Перлини дитячої літератури».

/Files/images/svyato__knigi/фото_20.jpg

Яскравими подіями та заходами завершився тиждень книги. Перевтілені у літературних героїв учні 1 класу завітали у гості до дітей інших класів. Ними була проведена гра «Відгадай персонажа книги» та запрошено на зустріч до літературно-музичної вітальні «В гостях у казки» . На гостей очікував мюзикл за мотивами казки «Попелюшка», який приготували учні 7-а класу.

/Files/images/svyato__knigi/фото_21.jpg /Files/images/svyato__knigi/фото_22.jpg /Files/images/svyato__knigi/фото_23.jpg /Files/images/svyato__knigi/фото_24.jpg /Files/images/svyato__knigi/фото_25.jpg

Таким насиченим та цікавим запам’ятається нам тиждень дитячої та юнацької книги 2017 року. Дякуємо всіх, хто допомагав у підготовці та приймав участь у заходах.

Свято книги завершено,

але двері шкільної бібліотеки завжди відкриті для вас,

а мешканці «Книгограду» очікують на свого читача!


Квест «З Україною в серці»

Віддаючи данину шани, на базі шкільної бібліотеки та кабінету історії, 28 вересня був проведений історично-пізнавальний квест «З Україною в серці», присвячений 150-річчю з дня народження М.С. Грушевському, який не тільки писав історичні праці, але й сам, робив історію ,- він був творцем українського життя.

За програмою квесту команди повинні були виконати чотири завдання і зібрати чотири «ключі» з шифром…

/Files/images/4,1.jpg

Кожний отриманий «ключ» - це одна цифра. Що криється за цими цифрами, команди повинні були відповісти після виконання всіх завдань:

І завдання – «Питання – відповідь»

/Files/images/4,2.jpg

ІІ завдання – «Знайти скарб»

/Files/images/4,3.jpg

ІІІ завдання – «Розгадай кросворд»

/Files/images/4,5.jpg

ІV завдання – «Книжкова таємниця»

/Files/images/4,4.jpg

Всі команди належно впоралися з не простими завданнями квесту і, склавши отримані «ключі-шифри» дали вірну відповідь на головне питання гри – У 1918 році М.С. Грушевський став першим президентом Української Народної республіки, якого обрала Центральна Рада.

Переможцями квесту по категоріям стали команди учнів 5,6,7-а та 8 класів.

Вітаємо всіх учасників і бажаємо всім наснаги та натхнення!

Кiлькiсть переглядiв: 1390

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.